سید حسن نصرالله

با گذشت زمان یاوران قدس بیشتر می‌شوند

به گزارش پایگاه خبری الوان – به نقل از شبکه تلویزیونی المسیره؛ «سید حسن نصرالله» دبیر کل حزب الله لبنان گفت: مسئله فلسطین جان و زندگی جدید می‌دمد و یاوران و همراهان بیشتری را جذب و رزمندگان آماده جانفشانی بیشتری را تربیت می‌کند. دشمن صهیونیست امید داشت تا با گذشت زمان مسئله فلسطین به فراموشی […]

به گزارش پایگاه خبری الوان – به نقل از شبکه تلویزیونی المسیره؛ «سید حسن نصرالله» دبیر کل حزب الله لبنان گفت: مسئله فلسطین جان و زندگی جدید می‌دمد و یاوران و همراهان بیشتری را جذب و رزمندگان آماده جانفشانی بیشتری را تربیت می‌کند. دشمن صهیونیست امید داشت تا با گذشت زمان مسئله فلسطین به فراموشی سپرده شود.

سید حسن نصرالله افزود: امروز قدس با شمشیرش در غزه بازگشته است. در روز‌های اخیر دیدیم که نبرد قدس چگونه در وجدان و قلب ملت فلسطین حضور دارد. قدس در حالی بازگشته است که دارای محوری است که معادلات منطقه‌ای را در حمایت از آن و برای آزادسازی آن رقم می‌زند.

دبیر کل حزب الله لبنان تصریح کرد: غزه به رژیم صهیونیستی و سروران آن در جهان اثبات کرد که ملت فلسطین هر چقدر هم در وضعیت سختی باشند سرزمین خود را ترک نمی‌کنند. حمایت از قدس مسئولیت همه امت است و ما در حزب الله در کنار برادرانمان در مقاومت فلسطین در خط مقدم آن قرار داریم.

سید حسن نصرالله تاکید کرد همه سختی‌ها و فشار‌ها را تحمل می‌کنیم و امیدواریم روزی قدس به اهلش بازگردد. هدف آنچه امروز لبنان و خط مقاومت از محاصره و فشار درگیر آن است، شانه خالی کردن از قدس و فلسطین است.

دبیر کل حزب الله لبنان افزود: هدف همه فشار‌ها بر ما به تسلیم واداشتن ما در برابر آمریکا و اسرائیل و قبول هر نوع عادی سازی روابط است.

سید حسن نصرالله تاکید کرد: ما مقاومت در برابر تنگنا‌ها و محاصره و تروریسم و تهدید را بخشی اساسی از نبرد مقاومت می‌دانیم چرا که این نبرد، نبرد مسیر، آینده و ساخت آینده است. همچنانکه قتل، ترور، جنگ‌ها و محاصره‌ها و فشار‌ها و تروریسم و کج روی‌ها نتوانست ما را از پا درآورد ما و همه افراد شریف در امت اسلامی، منتظر وفای به عهد خود و نماز گزاردن در قدس هستیم. این عهد ما با قدس و ملت بزرگوار فلسطین و شهدای عزیز است که زنان و مردان و کودکان و سالخوردگان را در راه قدس در هر منطقه‌ای اعم از فلسطین، لبنان، سوریه، اردن و مصر و هر کشور همسایه‌ای فدا کرده اند و به شکل مستقیم از تجاوزات رژیم صهیونیستی رنج می‌برند.