محسن ستاری فر

فرماندارکرخه: دیدار با خانواده شهدا روحیه جهادی را تقویت می‌کند

فرماندار شهرستان کرخه گفت: دیدار با خانواده شهدا روحیه جهاد و ایثار در راه خدمت به مردم را تقویت می‌کند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کرخه، صبح امروز سه شنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۱ فرماندار کرخه به همراه جمعی از مسئولان شهرستان با خانواده (شهید جمال عبدالخانی) دیدار کردند.محسن ستاری فر روز سه شنبه در دیدار با خانواده افزود:. عزت، امنیت و اقتدار کشور مدیون رشادتها، مجاهدتها، صبر و استقامت خانواده سرافراز شهدا و ایثارگران کشور است.

وی ادامه داد: بر همه ما بویژه مسولان واجب است رفع مشکلات و دغدغه خانواده شهیدان را در اولیت کاری خود قرار داده و در حد توان رضایت آنان را جلب کنیم.

فرماندار شهرستان اظهار کرد: دیدار و تجلیل از خانواده معظم شهدا و جانبازان یکی از اقدامات ارزشمند بنیاد شهید و امور ایثارگران است که باید نمود خود را در رفع مشکلات و مسائل آنان نشان دهد.

ستاری فر بیان کرد: امروز به برکت خون شهدا و ایثار و از خودگذشتگی خانواده معظم آنان، ایران اسلامی از عزت و اقتداری بی بدیل درمنطقه برخوردار است بنابراین تمامی مردم و مسوولان موظف هستند که قدردان خون پاک شهدا باشند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کرخه، در این دیدار فرماندار به همراه جمعی از مسوولان از خانواده شهید «جمال عبدالخانی » که در سال ۱۳۶۷ درمنطقه فکه شهید شده بود، از نزدیک دیدار و گفت و گو کرد.

محسن ستاری فر: دراین دیدار که با حضور خانواده شهید جمال عبدالخانی و فرماندارمحسن ستاری همچنین فرمانده سپاه ورئیس بنیاد شهید شهرستان ، بخشدار مرکزی و رئیس حوزه علمیه امام جعفر صادق کرخه ،اعضای شورای سیدعباس، برگزار شد؛ خیابان های در شهرستان کرخه به نام شهدای شهرستان نامگذاری شود.

این مقام مسئول در دیداربا خانواده شهید افزود: مشکل بیکاری همانند مشکل سایراقشار جامعه ازمشکلات فراروی خانواده های معظم شهدا وایثارگران این شهرستان بوده وبرای حل این مشکل همه مسئولان درتلاش هستند .

این مراسم بمناسبت سالگرد شهادت و با حضور درمنزل خانواده معظم شهید جمال عبدالخانی برگزارشد.

 

 

 

 

در پایان این دیدار صمیمی با اهدای هدیه از خانواده معظم شهید تجلیل شد.