پیام تشکر فرماندار شهرستان کرخه از حضور پرشور و حماسی مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس

محسن ستاری فرسرپرست فرماندار شهرستان کرخه با صدور پیامی از حضور حماسی و پرشور مردم مومن و روزه دار شهرستان کرخه در راهپیمایی روز جهانی قدس تقدیر کرد

پیام تشکر فرماندار شهرستان کرخه از حضور پرشور  و حماسی مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس

محسن ستاری فرسرپرست فرماندار شهرستان کرخه  با صدور پیامی از حضور حماسی و پرشور مردم مومن و روزه دار شهرستان کرخه در راهپیمایی روز جهانی قدس تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کرخه در این پیام آمده است:

حضور گسترده مردم مؤمن، روزه‌دار و دشمن‌شناس شهرستان کرخه که همگام با مسلمانان سراسر دنیا اتحاد و هم‌دلی مثال‌زدنی خود را به رخ جهانیان کشیدند و با آرمان‌های بلند شهدا، امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری تجدید میثاقی دوباره کردند؛ شایسته بهترین درودها و ستایش‌هاست.
امروز بار دیگر طنین داد خواهی شما مردم مؤمن و افتخار آفرین، با خروش عالمگیر ملت بزرگ ایران و مسلمانان اقصی نقاط جهان در هم آمیخت و اقیانوس عظیم حمایت از قدس شریف و انتفاضه ملت مسلمان و مظلوم فلسطین را در پهنه عالم متجلی ساخت.
اینجانب به نمایندگی از دولت محترم ، برخود لازم می دانم از حضور دشمن شکن آحاد مردم شریف و شهید پرور شهرستان کرخه بالاخض شهرهای الوان و شاوور که با حرکتی انقلابی و نهضت حمایت از مظلومان عالم را تدام بخشیده اید تشکر و قدردانی نمایم.
بدینوسیله از همه مجریان برگزاری راهپیمایی، متولیان نظم و امنیت، اصحاب رسانه و همه عوامل و دست اندرکارانی که بستر لازم وشرایط مناسبی را برای خلق این حماسه عظیم آفریدند سپاسگزاری نموده و از خداوند منان توفیقات روز افزون همگان و اقتدار و عزت و پایندگی اسلام و مسلمین و نابودی رژیم اشغالگر قدس را مسالت دارم